Ласкаво просимо!

Created on: 18 June 2022

Ласкаво просимо в Шропшир усіх українських біженців!  Ми хотіли б допомогти всіма можливими способами зробити ваше перебування у Великобританії максимально комфортним.  Багато членів нашої церкви самі є біженцями або дітьми чи онуками біженців з часів війни на Кіпрі 1974 року, тому ми відчуваємо велике співчуття думаючи про прикрощі, з якими ви зараз стикаєтесь.  Приходьте познайомитися з нами. В нашій церкві ви неодмінно зустрінете інших українців, які переїхали до Шропшира багато років тому і зараз готові допомогти Вам оселитися й звикнути бо життя у Британії.

Про нашу Церкву – Церкву 318 Богоносних Отців 1-го Вселенського Собору

Наша Церква є церквою Грецької Православної Архієпархії Тіатеїри та Великобританії, Вселенського Патріархату.  Усі наші служби проводяться переважно англійською, але ви також почуєте грецьку, церковнослов’янську та румунську мови.  Ми – жвава багатокультурна церква. Наша паства походить з усіх куточків світу, в тому числі зі Східної Європи.  У нашій церкві близько 650 членів,  80-90 з яких відвідують Божественну Літургію щотижня.  Тут ви також побачите багато сімей із різних країн.

Ми – дуже активна громада

 Окрім повного циклу літургійних служб, у нас також діє активна молодіжна група, яка збирається в першу й третю неділі кожного місяця.  Протягом року ми також проводимо багато заходів, зокрема збори громади на наше храмове свято влітку, дитяче свято на Святого Миколая, святкування масляної перед початком Великого посту.

 Наш зв’язок з Україною

Наш священик, отець Стефан, і пресвитера Катерина здійснили паломництво в Україну у 2016 році до ближніх печер Києва.  Там їм подарували святі мощі шести Києво-Печерських отців.  Нині мощі встановлені в прекрасній іконі на північній стіні храму.  28 вересня, у день Собору Києво-Печерських отців, ми відзначаємо це велике свято в нашій громаді і віддаємо отцям належну шану.

Де ми знаходимося?

Наша церква розташована на південному краю міста Шрусбері.  Ви можете знайти карту тут.  Якщо вам необхідна допомога дістатися церкви, будь ласка, надішліть нам повідомлення українською мовою, використовуючи форму на нашому веб-сайті тут, і ми зробимо все можливе, щоб знайти спосіб вас підвезти.  Ви також можете зв’язатися з нами за допомогою Facebook Messenger.

Розпорядок Богослужінь

 Божественна Літургія щонеділі о 10.30

 Цьому передує утреня, яка починається о 9.30 ранку.

 Вечірня щосуботи о 18.00.

 Молебень щочетверга о 18:00

 Вивчення Святого Письма через Zoom щосереди о 19.00

 Під час Богослужінь ми використовуємо візантійський та київський спів.

Примітка: у першу неділю кожного місяця Божественна Літургія проходить у Телфорді.  Ви можете знайти маршрути там на карті на цій сторінці.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч із Вами!

Our Local Saints

Latest News

CTIS Election Hustings – Monday 24 June
Pilgrimage to St. Seiriol’s Holy Well, Anglesey
Our patrons, the 318 Holy Fathers of the First Ecumenical Council of Nicaea
Feast of the 318 Holy Fathers, Shrewsbury
Melangell, Abbess of Pennant

Today's Saints and Readings

Copyright © 2024